Haber

Clash of Clans İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clash of Clans oyunu, son zamanlarda Twitch platformunda yayıncıların oynamasıyla tekrar popülerleşti. Peki oyunda Clash of Clans isim değiştirme nasıl yapılır? Ayrıca kullanıcı adı değiştirme kaç taş ile gerçekleşiyor? Oyuncular, arkadaşlarından aldığı ya da mevcut eski hesaplarına tekrar giriş yaptıklarında nicklerini değiştirmek isteyebiliyor. Fakat, nick değişimi için oyunda belirli miktarda yeşil taş yani elmasınızın olması gerekiyor. Bu yazımızda hem nasıl isim değiştirileceğini hem de kaç taş ile değiştirildiğini açıklıyor olacağız. O zaman hadi başlayalım.

Clash of Clans nick değiştirme, hem android hem de iPhone cihazlarda aynı menüler üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca bilgisayardan oynayanlar da yine aynı ekranlara giriş yapıp nick değiştirebilirler. İlk defa kullanıcı adını değiştirecekseniz ücretsiz yapabilirsiniz. Fakat daha sonrasındaki isim değiştirmeler yeşil taş yani elmas ile yapılmaktadır.

Clash of clans kullanıcı adı değiştirme

Clash of Clans İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Coc isim değiştirmek için öncelikle oyuna giriş yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. Bunları yaparak nick değiştirebilirsiniz;

  • Oyunu açın.
  • Ekranın sağ alt kısmındaki Ayarlar (çark) simgesine dokunun.
  • Açılan ekrandan Ayarlar oradan da Adı Değiştir butonuna basın.
  • Açılacak ekrana yeni kullanıcı adını yazın.
  • Adınızı yazdıktan sonra Devam Et butonuna dokunarak kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Adınızı ücretsiz olarak bir defa değiştirebilirsiniz. Daha sonrasında tekrar adınızı değiştirmek isterseniz, oyun sizden belirli miktarda yeşil taş talep edecektir.

Eğer köyünüz için yeni bir düzene ihtiyacınız varsa Clash of Clans köy düzenleri sayfasını ziyaret edin. Burada kendinize uygun köy düzenlerini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki listeden de köy binası seviyenize göre düzenleri kontrol edebilirsiniz.

Clash of Clans 15. Seviye Köy Düzeni
Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni
Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans Ad Nasıl Değiştirilir? 2024

Clash of Clans oyununda oyuncular istedikleri zaman mevcut kullanıcı adını değiştirebilirler. Eğer eski hesabınızın ya da arkadaşınızdan aldığınız hesabın kullanıcı adını değiştirmek istiyorsanız yukarıdaki gibi işlemleri adım adım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Clash of Clans nick nereden değiştirilir sorusunun yanıtı ise; Ayarlar menüsünden yapılır şeklindedir.

Clash of Clans oynamaya yeni başladıysanız savunma, ganimet koruma ve farklı desenlerde köy düzenleri kullanabilirsiniz. Burada çeşitli köy düzenlerini sizler için paylaştık. Bu düzenlerden de beğendiğinizi hemen kendi oyun hesabınız için uygulayın.

Clash of Clans İsim Değiştirme Kaç Taş?

Coc isim değiştirme kaç taş; oyunda ilk defa isim değiştirecek olursanız ilk isim değiştirme tamamen ücretsizdir ve değiştirilebilir. Fakat daha sonrasında Clash of Clans oyununda isim değiştirilemiyor. Yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile yeşil taş yani elmas karşılığında isim değiştirmenin geleceği düşünülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir