Teknoloji

Gürcistan PS5 Fiyatı 2024 Playstation 5 Fiyatları

Gürcistan teknolojik alet bakımından Türkiye’ye göre daha uygun fiyatlarda satış yapıyor. Telefonlardan sonra, Gürcistan PS5 fiyatı 2024 konusu da sıkça araştırılan konulardan biri oldu. Daha öncesinde yazmış olduğumuz Gürcistan telefon fiyatları makalemizi de okumayı unutmayın. Asıl konumuza tekrar dönelim. Gürcistan’da uygulanan vergi oranı daha farklı olduğundan dolayı, ülkemize göre PS5 fiyatları daha ucuzdur. Ayrıca, turist olarak gittiğiniz için, ürünü satın alırken ÖTV vergisini ödemek zorunda da değilsiniz. Ödedikten sonra bunun iadesini alabiliyorsunuz.


“Gürcistan ps5 fiyatları 2024 güncel fiyatı: 1,559.00 Gürcü Larisi’dir. Bunu TL’ye çevirdiğimizde 18,528 Türk Lirasıdır. .”

— Eniyisor.com

Teknolojik ürün satın almayı düşünüyorsanız Gürcistan alışveriş siteleri başlığını da ziyaret etmenizi öneririz. Bu sitelerde cep telefonu, tablet, laptop ve Playstation gibi birçok farklı ürünü satın alabilirsiniz.

Gürcistan PS5 Fiyatı 2024

Gürcistan, teknoloji ürünleri satın almak için en çok tercih edilen komşu uygulamalarından biridir. Gürcistan Playstation 5 fiyatları, da sıkça araştırılan konulardan biridir. Bu yazımızda, PS5 fiyatlarını güncel olarak sizlerle paylaştık. Gürcistan PS5 fiyatı: 1,559 Gürcistan Larisidir.

Gürcistan’da diğer teknolojik ürünleri de satın alabilirsiniz. Lakin, cep telefonu satın aldığınız zaman Türkiye’de kullanabilmek için telefonu açtırma ücretini ödeyip İMEİ kaydı yaptırmanız gerekir. Imei kaydı yaptırdıktan sonra telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gürcistan PlayStation 5 Kol Fiyatı

Gürcistan’dan PlayStation 5 satın aldıktan sonra doğal olarak kontrolcü yani PlayStation 5 kol da satın almanız gerekebilir. Güncel PlayStation 5 kontrolcüsü fiyatı ise:

  • PlayStation 5 DualSense Wireless Controller Beyaz: 189 Gürcü Larisi
  • PlayStation 5 DualSense Wireless Controller Kırmızı: 189 Gürcü Larisi
Gürcistan PlayStation 5 Kol Fiyatı

Güncel fiyatı anlayabilmeniz için kontrolcülerin, ülkedeki satış fiyatlarını ülke para birimi olarak paylaştık. Türk Lirası karşılığını öğrenmek için, 189 Gürcü Larisi kaç TL şeklinde arama yaparak fiyatı inceleyebilirsiniz. Cep telefonunda pek avantajlı olmasa da günümüzde halen daha elektronik eşya satın alırken Gürcistan’dan almanız halinde daha uygun fiyata denk gelmektedir.

Benzer Konular: Gürcistan’da Asgari Ücret | 1 Gürcistan Larisi Kaç TL | Gürcistan Tablet Fiyatları | Gürcistan Bilgisayar Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir