Teknoloji

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone sınırsız youtube paketi, internetinizden yemeden uygulama üzerinden Youtube kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Bu bağlamda faturalı ve faturasız hat sahipleri bu paketi çok sık tercih ediyorlar. Youtube uygulamasında çok fazla video izleyenler bu paketi satın aldıklarında normal paketlerinden düşmeden Youtube videoları izleyebiliyor.

Video Pass ismiyle de bilinen bu paket uzun yıllardır Vodafone abonelerinin kullandığı bir pakettir. Bu paket size Youtube premium vermez. Sadece mevcut tarife ya da ek internet paketinizden tüketmeden Youtube uygulamasında sınırsız Video izlemenize olanak sağlar. Paketi hem faturalı hem de faturasız yani hazır kart kullanıcıları satın alabilirler. Satın alma işlemini dilerseniz Yanımda uygulamasından dilerseniz de müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. Youtube paketi alındıktan sonra gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz. Hadi şimdi Vodafone internetten yemeyen Youtube paketi hakkında diğer bilgileri inceleyelim.

YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve İzlesene uygulamaları yönüne mevcut kotanızdan düşmeyecek şekilde sınırsız internet hakkı sağlar. Uygulamalarda gösterilen reklam içerikleri pakete dahil değildir. Bu Paket başka cihazlarda internet paylaşmak için kullanılamaz.

Vodafone Video Pass Nedir?

Vodafone Video pass paketi, Red Video Pass paketi olarak da müşterilere sunulmuştur. Bu pakete sahip olanlar Youtube ve İzlesene uygulamalarından yapacakları video izlemeleri için mevcut internet paketlerinden düşüm yaşamazlar. Bunun yerine, satın aldıkları Video Pass paketinin sınırsız özelliği devreye girer ve videoları diledikleri gibi istedikleri kadar izleyebilirler.

Video pass paketine sahipseniz ve kullanım yaparken mobil uygulama değil de tarayıcı üzerinden Youtube ya da İzlesene’den video izlediğinizde bu mevcut paketinizden düşecektir. Bu nedenle ayrıma dikkat etmek gerekir. Bu pakete sahip olanların uygulama üzerinden kullanım yapması gerekmektedir.

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi Nasıl Yapılır?

  • Yanımda uygulamasından.
  • Vodafone internet sitesinden.
  • Müşteri hizmetlerini arayarak

Vodafone aboneleri sınırsız Youtube paketini satın almak için 3 farklı yöntem kullanabilirler. Bu yöntemlerden hangisi size rahat geliyorsa onu tercih ederek pakete sahip olabilirsiniz.

1. Yanımda Uygulamasından Vodafone Youtube Paketi Nasıl Alınır?

  • Yanımda uygulamasına giriş yapın.
  • Telefon numaranız ve şifrenizle hesabınıza girin.
  • Sol alt kısımdan TL işlemleri ekranına girin.
  • En üstte bulunan Kolay Paket Yükle ekranına geçin.
  • Buradan Kendime yükle seçeneğine basmalısınız.
  • Açılan ekrandan Youtube paketini bulun.
  • Üzerine dokunarak kredi kartı/banka kartı ya da TL bakiyenizi kullanarak satın alın.

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra paketin hattınıza tanımlanması için bir süre bekleyin. Paket tanımlama mesajı geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

2. Vodafone İnternet Sitesinden

Vodafone internet sitesine giriş yapın. Ardından Kolay Paket Yükle sayfasına girin. Telefon numaranızı yazıp devam edin. Sonra açılacak ekrandan sınırsız Video paketini seçin. Satın alma işlemi için yönergeleri takip edin. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra gelecek olan onay mesajı ile paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

3. Müşteri Hizmetlerini Arayarak

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak haftalık ya da günlük sınırsız Youtube video paketlerinden birini satın alabilirsiniz. İsterseniz müşteri hizmetlerindeki çağrı merkezi temsilcisi satın alma işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatır. İsterseniz de direkt olarak paketi hattınıza tanımlayabilir. Diğer yöntemlerde olduğu gibi paketin hatta tanımlandığını gördükten sonra kullanmaya başlamalısınız.

Vodafone Sınırsız Youtube Bilgisayarda Kullanma

Bu paketi satın alan ya da almayı düşünen çoğu kişinin aklında ise paket farklı bir cihazda internet paylaşımı için kullanılır mı oluyor. Aynı zamanda Vodafone sınırsız Youtube bilgisayarda nasıl kullanılır konusu da oldukça çok merak edilmekte. Ancak ne yazık ki böyle bir durum söz konusu değil. Yani sınırsız Youtube paketinizi hem normal siteler için hem de farklı bir cihazda kullanamazsınız.

Sadece satın aldığınız hattın takılı olduğu cep telefonu ya da tablette bu paketi kullanmak mümkün. Aynı zamanda kişisel erişim noktasını aktif etseniz dahi Youtube paketini paylaşamazsınız.

İlginizi çekebilir:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir