Haber

Whatsapp Durum Gizli Bakma 2024 Hikaye Gizli Görme

Wğ hikaye gizli bakma özelliği insanlar tarafından sık kullanılan yöntemlerden biridir. Buradan, Whatsapp durum gizli bakma ve hikaye gizli görme nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Whatsapp uygulaması Dünya çapında en popüler uygulamalardan biridir. Kısa süre önce gelen güncelleme ile mesajlara ifade ekleyebiliyoruz. Yeni gelen bir diğer özellik ise hikayelere de ifade gönderebiliyoruz. Hikayeye ifade gönderebilmek için ilgili hikaye ekranındayken yukarı doğru kaydırarak seçeneklerden birini seçmek. Asıl konumuza dönecek olursak Whatsapp hikaye gizli bakma özelliği de mümkün. Bir kaç saniyede hem de programsız bir şekilde bunu yapabilirsiniz.

Eğer biriyle küsseniz ya da o kişinin, hikayesine baktığınızı görmesini istemiyorsanız bu yöntem işinize çok yarayacaktır. İnsanlar genelde tartıştıkları kişilerin ya da küs olduğu kişilerin hikayelerine bakıp bakmadığını merak ederler. Bu nedenle gün içerisinde bir kaç defa çeşitli hikaye yani durum gönderileri paylaşırlar. Durum paylaştığınızda gören kişileri ekranda görebiliyorsunuz. Ancak, Whatsapp durum gizli bakma özelliği sayesinde isterseniz başkasının hikayesine bakarken kendinizi gizli tutabilirsiniz. Yapılması gerekenler, Whatsapp gizli durum görme:

Whatsapp Durum Gizli Bakma

Whatsapp durumlarına gizli olarak bakmak mümkün. Bunu yakın zamanda test ettik ve çalıştığını da gördük. Paylaştığımız bir duruma ilgili ayarları yaptıktan sonra arkadaşımızın telefonundan bakınca hiçbir şekilde durumu görenler kısmında görünmüyordu. Hadi birlikte bu yöntemin nasıl yapıldığına bakalım.

Whatsapp durum gizli bakma nasıl yapılır:

  • Whatsapp girin
  • Sağ alt köşedeki ayarlar menüsüne giriş yapın
  • Açılan ekrandan Hesap bölümüne girin
  • Buradan Gizlilik Ayarları bölümüne gelin
  • Ardından Aşağı kaydırarak Okundu Bilgisi kutusunu kapatın
  • Okundu bilginizi kapatınca durumlara baksanız dahi karşı taraf görmeyecektir
Whatsapp Durum Gizli Bakma nasıl yapılır
Whatsapp Durum Gizli Bakma nasıl yapılır okundu bilgisi kapatma

Bu yöntem okundu bilgisi ile ilgilidir. Nasıl ki okundu bilgisi kapatıldığında sizin mesajı gördüğünüz anlaşılmıyorsa, siz de gönderdiğiniz mesajların okunup okunmadığını görmüyorsunuz. Yine okundu bilgisi kapandığında siz bir hikaye paylaşınca kimlerin gördüğünü göremezsiniz. Tabii ki siz başkasının durumuna bakınca hikaye paylaşan kişi de sizin o durumu gördüğünüzü göremez.

Whatsapp Hikaye Gizli Görme Nasıl Yapılır?

Whatsapp Durum Gizli Görme

Whatsapp durumuna gizlice bakma programı gibi aramaların çok fazla yapıldığını gördük. İnsanların sorularını yanıtlamak için aktif olan eniyisor.com’da bu sorunun yanıtını sizler için yanıtladık. Whatsapp okundu bilginizi kapatarak istediğiniz kadar hikayeleri gizli görüntüleyebilirsiniz. Çoğu kişi hikayeyi gizli görmek için genelde internetini kapatıyor ya da çeşitli programlar olup olmadığını araştırıyorlar. Ancak buna gerek yok. Yapmanız gereken tek şey okundu bilgisini kapatmak. Whatsapp durum gizli görme bakma:

  • Whatsapp giriş yap
  • Ayarlar > Gizlilik bölümüne gir
  • Buradan Okundu Bilgisini kapat
  • Ardından bütün durumlara gizlice bak kimse fark etmesin

Whatsapp durum gizli bakma yöntemi işte bu kadar kolay.

whatsapp duruma gizlice bakma
whatsapp duruma gizlice bakma

Whatsapp Gizli Durumları Görme

Bir başkasının Whatsapp durumlarına bakmak için gizli yöntemler arayanlar programsız bir şekilde bunu yapabilirler. Genelde bu yöntemi bilmeyen insanlar internetini kapatarak ya da farklı uygulamalar kullanıp hikayeleri gizli görmeye çalışıyorlar. Ancak farklı bir program kullanmanıza gerek kalmadan basit birkaç adım ile bunu yapmak mümkün.

Android ve iOs işletim sistemine sahip bütün cihazlara uygun olan Whatsapp uygulaması tamamen ücretsizdir. Uygulama üzerinden sesli ya da yazılı mesaj gönderilebilir. Ayrıca fotoğraf, dosya ya da video gönderimleri de yapabilirsiniz. Sesli ve görüntülü aramalar da yapabileceğiniz Whatsapp ile ilgili diğer haberlere alt başlıklardan bakabilirsiniz.

Whatsapp Durum Gizli Bakma ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Whatsapp hikayeye nasıl gizli bakılır?

Whatsapp uygulamasında okundu bilgisini kapatmanız durumunda birinin hikayesine baktığınızda o kişi sizi görmez. Ancak sizin paylaşacağınız hikayelerde de eğer son görülmeniz kapalıysa kimlerin gördüğünü göremezsiniz.

Whatsapp duruma gizli bakma nasıl yapılır?

Whatsapp durumlarında paylaşılan fotoğraf, yazı ve videolara gizlice bakmak için okundu bilgisini kapatmanız gerekir. Whatsapp > Ayarlar > Gizlilik > Okundu Bilgisini Kapat yolunu izleyerek bunu yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir